Co robić, a czego nie robić po randce?

174

Wiele młodych osób w dzisiejszych czasach umawiać się na randki, jednakże niewiele z tych osób wie, jak się zachować po tym, jak ta randka dobiegła końca. Co najlepiej zrobić po randce? A czego nie robić?

Co robić, a czego nie robić po randce?

Dzień po randce to nie czas na brak kontaktu

Ten idiotyczny stereotyp, że po randce cały następny dzień nie powinno być kontaktu między obiema stronami, jest po prostu głupi. Nie służy to tak naprawdę niczemu, a dopiero co wzniecony ,,płomyk miłości” trzeba wzniecać a nie gasić, czyż nie? To tak samo, jakbyśmy oczekiwali, że na końcu filmu erotycznego będzie ślub. Dlatego też, zamiast ignorować wiadomości od partnera, porozmawiajmy o rzeczach, które uznaliśmy za interesujące podczas randki! Dlatego też, jeśli pierwsza randka poszła dobrze, to umówcie się na drugą!

Zainteresuj tą osobę rozmową!

Jeśli randka według was, poszła dobrze, to tak naprawdę nigdy nie wiadomo co myśli sobie o was wasza wybranka. Dlatego też zanim zakończycie randkę, dobrym pomysłem jest rozpoczęcie tematu rozmowy, który jednocześnie interesuje kobietę, a przy okazji możecie go ciągnąć przez długi czas. To pomoże wam ożywić konwersację po randce.

Postarajcie się uniknąć seksu po pierwszej randce

 Oczywiście, dopasowanie w łóżku jest ważną rzeczą, ale trzeba też pomyśleć o tym, aby poznać swojego przyszłego partnera, zanim sprawdzimy jego ,,wnętrze” nieprawdaż? Ja nie będę wam mówił, kiedy macie pójść ze sobą do łóżka, ale jeśli okaże się, że tak naprawdę do siebie nie pasujecie, a już to robiliście, to zostanie trochę smutku z tego powodu u was, czyż nie? Po pierwszej randce – nie rozpowiadajcie że poznaliście ,,tego jedynego” Nie jest dobrym pomysłem rozpowiadać każdemu znajomemu oraz waszej rodzinie że znaleźliście ,,tego jedynego” z racji tego, że tak naprawdę dopiero się poznaliście i nie wiadomo tak naprawdę, co jeszcze z tego będzie, nieprawdaż? Dlatego zanim zrobicie coś głupiego, zastanówcie się na poważnie, czy aby na pewno jest to tego warte.

źródło: erotyczne blogi