Erotyczne prezenty na każdą okazję

182

Naturalnie kupno odpowiednich gadżetów erotycznych powinniśmy dopiero wtedy zrealizować, kiedy uważamy że jesteśmy w odpowiednich relacjach z drugim człowiekiem, w innym wypadku może zostać przez nich to źle odebrane. Jednakże jeśli (znowu) zapomnieliście o urodzinach bądź innej specjalnej okazji –  te seks gadżety pomogą wam uratować ten wieczór. Dlatego też – zapraszamy was do naszego poradnika!

Erotyczne prezenty na każdą okazję

Urządzenia do ,,rozluźniania”

Zapewne wielu z was spojrzy na cenę takich urządzeń i pomyśli ,,drogie!”. Może i dobre masturbatory są drogie oraz wymagają one większej dbałości o nie, to w przypadku częstszych zabaw z partnerką jest to zdecydowanie bardziej opłacalna opcja na dłuższą metę, bo w końcu zdecydowanie lepiej jest zapłacić jeden raz a mieć naprawdę porządną zabawkę, i nieważne jest to, czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną, ponieważ na rynku istnieją zarówno masturbatory dla kobiet jak i mężczyzn, które są dostępne niemalże w każdym kształcie a nawet i kolorze.

Wibratory – czyli masaż nie tylko dla pań

Modele wibratorów różnią się od siebie nie tylko kolorem czy kształtem ale również materiałem z którego zostały wykonane, mocą wibracji a także dostępnymi funkcjami. Co ciekawe występują nie tylko takie, które są przeznaczone dla kobiet, ale również i dla mężczyzn ( i nie jest tu wcale mowa o takich, które muszą zostać umieszczone ,,tam gdzie słoneczko mężczyźnie nie dochodzi”). Wybór wibratorów jest ogromny, i zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Jeśli jest to jednak twój pierwszy raz, to warto jest zacząć od klasycznego, i prostego modelu wibratora.

Masażery łechtaczki – na lepsze dni

Masażery łechtaczki to świetny prezent dla Twojej partnerki, jeśli jest ona mniej otwarta na takie rzeczy jak sztuczne członki, czy też wibratory, dlatego też pomyśl o tym rodzaju prezentu, jeśli grubo z czymś przesadziłeś. Te urządzenia można spotkać w formach od malutkich modeli zakładanych na palec aż do sporych i wielofunkcyjnych sprzętów.