Jak najlepiej zaskoczyć swoją partnerkę w łóżku?

189

Masaż erotyczny na pewno pomoże ukoić zmysły twojej partnerki, jak i odpręży jej spięte po stresującym dniu mięśnie. Jednakże często mężczyźni po prostu nie wiedzą jak zacząć wykonywać taki masaż, bądź też od razu z chwilowego masowania przechodzą do seksu. Jednakże jak najlepiej jest zrobić masaż swojej partnerce? Tego dowiecie się już za moment w naszym nowym poradniku!

Jak najlepiej zaskoczyć swoją partnerkę w łóżku?

Rozpoczęcie masażu

Na początek potrzebne będzie ustalenie ,,reguł” masażu – czy to ty będziesz masować partnerkę, czy też ona Ciebie czy będziecie to robić na zmianę. Pamiętaj również o tym że masażu nie da się tego zrobić w pięć minut – bo po prostu będziecie z niego niezadowoleni. Przyda się tu również odrobina talentu (bolesny masaż może skończyć się poważną kłótnią) oraz odpowiednie olejki do masowania, chociaż w ostateczności może to być zwykła oliwa z oliwek – nie ma obawy, jest ona w pełni bezpieczna w stosowaniu.

Jak masować?

Najlepiej jeśli zaczniesz od stóp, jednakże bądź przy tym bardzo delikatny, ponieważ w stopach znajduje się mnóstwo zakończeń nerwowych, które jeśli zbyt mocno naciśniesz – zamiast odprężeniem odezwą się bólem. Najlepiej jest zacząć od głaskania, bądź też delikatnego ugniatania tego miejsca. W masażu istotne jest również tempo i siła nacisku. Jeśli dojdziesz już od stóp aż do szyi partnerki, możesz rozpocząć nawet masaż erotyczny, który naturalnie najlepiej jest zacząć od okolic narządów płciowych partnerki. Delikatny masaż tych miejsc może sprawić, że twoja partnerka nabierze ochoty na ,,małe co nieco”, przez co oprócz odprężenia oboje będziecie w stanie zakończyć ten dzień szczęśliwie zasypiając po udanym masażu (no i seksie).

Na co uważać podczas masażu?

Nie uciskaj przede wszystkim miejsc, które są bardzo wrażliwe – takie jak oczy, usta, nos, czy też okolice intymne. Pamiętaj również o tym, że niektóre osoby mają też spore ,,łaskotki” przez co mogą reagować bezwiednie na twój ,,masaż”.