Jak najlepiej zrobić masaż erotyczny?

186

Odpowiednio zrobiony masaż erotyczny na pewno pomoże wam coś zmienić w waszym życiu łóżkowym, w końcu jest to dość niecodzienna opcja, i twoja partnerka na pewno na coś takiego się zgodzi – taki masaż pomaga się odprężyć i prawdopodobnie podkręci również wasze libido. Ale od czego zacząć? Tego dowiesz się już za chwilę!

Jak najlepiej zrobić masaż erotyczny?

Dobry wstęp do seksu

Prawdopodobnie każdy dorosły wie o tym, że stres i zmęczenie mogą negatywnie wpłynąć na wasze libido, przez co seks może być mniej udany, niż wam się wydaje. Jednym ze sposobów na zniwelowanie skutków stresu jest właśnie erotyczny masaż, który oprócz odprężenia pomoże wam rozpalić odpowiednio partnerkę, dzięki czemu nie będzie się czuła ,,wykorzystana” – podczas gdy wy się już zaspokoiliście. Pamiętajcie o tym że kobiety statystycznie potrzebują dwa razy dłużej aby się podniecić i być w pełnej gotowości do seksu.

Rozpoczęcie masażu erotycznego

Na sam początek zaopatrzcie się w dobry olejek do masażu. Powinien być śliski, o konsystencji oliwy z oliwek, ale nie lepki, ponieważ jeśli partner bądź partnerka posiada w niektórych miejscach owłosienie, może sprawić to że będzie miał efekt jak plastry do depilacji. Jeśli zaopatrzyliście się już w powyższe wiktuały to zacznij masaż od pleców i karku. Zaczęcie od tego miejsca jest szczególnie ważne, szczególnie jeśli twoja partnerka jest zmęczona. Kiedy góra pleców będzie dobrze wymasowana, przejdź do dolnej części pleców. Tu masaż musi być nieco delikatniejszy – gładź skórę swojej partnerki od łopatek aż po krzyż, wykonując dłońmi ruchy od boków aż do kręgosłupa. Nie naciskaj jednakże na kręgosłup, ponieważ bez umiejętnego nacisku możesz zrobić swojej partnerce krzywdę. Następnie, aby rozpocząć prawdziwy masaż erotyczny, zacznij pieścić strefy erogenne partnerki, czyli sutki, łechtaczkę bądź uszy. Jak to dalej pójdzie zależy wyłącznie od ciebie, możesz przestać po pewnym momencie, bądź też od razu przejść po tym do seksu.