Jak ominąć wpadki z nieodpowiednim prezentem dla ukochanej?

164

Każdy facet, który był chociaż raz w dłuższym związku, zapewne zapomniał, albo ledwo, na ostatni dzwonek przypomniał sobie o prezencie dla swojej ukochanej. Nic dziwnego, w końcu my faceci nie przywiązujemy zbyt wielkiej wagi do takich kwestii – jednakże kobiety pamiętają każdą rocznicę, urodziny, bądź inne takie pierdoły co do godziny. Jak więc nie wpaść, kiedy zbliża się kolejna rocznica, bądź co gorsza – jej urodziny?

Jak ominąć wpadki z nieodpowiednim prezentem dla ukochanej?

Jeśli twoja wybranka powie ci datę – zapisz sobie ją na telefonie

To najprostsze remedium na zapominanie dat. Wystarczy, że po tym, jak twoja wybranka powie ci, że to ,,ważny dzień” – zapisz sobie tą datę w kalendarzu, z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem jeśli chodzi o przypomnienie. W ten sposób zostanie ci na tyle czasu (nawet jeśli zapomnisz) na szybkie znalezienie odpowiedniego prezentu, i ominięcie wpadki z kolejną ,,ważną” rocznicą.

Pamiętaj o odpowiednim opakowaniu

Kobiety nieco inaczej odbierają rzeczywistość, jeśli chodzi o prezenty. Wystarczy przeczytać te wszystkie wpisy, które każdy blog dla dorosłych ma na swojej stronie. ,,Prezent taki, tak zapakowany, no muszę się pochwalić psiapsiółom”. Rozumiesz? Prezent dla kobiety może nawet kosztować te 50zł, o ile jest zapakowany w naprawdę przebojowy sposób, ponieważ większą wartość dla kobiet ma opakowanie, a nie to co jest w środku. Jeśli jednak jesteś totalna noga, jeśli chodzi o pakowanie prezentów (jak 99% facetów) to wydaj te kilka dodatkowych złotych na to, aby w sklepie w którym kupujesz prezent, ozdobnie ci go zapakowali. Uwierz, jest to warte swojej ceny.

Pokaż entuzjazm

Jak to dziwnie nie zabrzmi – kobiety również chcą, abyś ty się cieszył z ich kolejnej rocznicy. Wiadomo, nie wydaje się to zbyt ekscytujące, jednakże dla kobiet w większości jest to dość kluczowe, więc jeśli chcesz aby twój związek prosperował – wykaż te minimum jeśli chodzi o emocje i okaż również radość z tego powodu, że są jej urodziny/rocznica/etc. W ten sposób zaskoczysz swoją wybrankę pozytywnie, a na dodatek będziesz dzięki temu miał pretekst do tego, aby twoja noc z nią była tym razem o wiele bardziej upojna.

Zrób to sam

Ręcznie robione prezenty są również czymś wyjątkowym dla kogoś. Tak naprawdę nie musi to być coś wyjątkowego, bo nawet takie drewniane pudełko (o ile wykonane ładnie) jest w stanie zachwycić kobietę. Pamiętaj o tym, że kobiety nie patrzą często na funkcjonalność danego przedmiotu, ale bardziej na to, jak on przede wszystkim wygląda.