Jak poderwać kobietę?

134

Zapewne większość z nas spotkała się kiedyś z powiedzeniem, że liczy się to co masz w środku, a nie atrakcyjność danej osoby. Jednak, jak to niestety często w życiu bywa, takie uproszczenie nie sprawdza się całkowicie do tematów związkowych, bo przecież nie może być za łatwo. Tak też, o ile w kwestii długiej relacji Twój charakter i usposobienie to jedyna solidna podstawa na której możesz budować związek, to jednak na początku znajomości warto od razu pokazać się od strony jak najatrakcyjniejszej, by nie uwikłać się w wieloletni friendzone.

Jak poderwać kobietę?

Pierwsze wrażenie

Wiele kobiet, resztą podobnie jak mężczyzn, dokonuje oceny drugiej osoby bardzo szybko, właściwie na pierwszym spotkaniu, a często nawet jeszcze przed nim. Często głowimy się nad tym czemu pewne osoby tak łatwo potrafią wzbudzać zainteresowanie u płci przeciwnej. Tym co z pewnością jest jedną z głównych przyczyn jest efekt aureoli. Polega on na przypisywaniu jakichś ogólnych cech do danej osoby jedynie na podstawie pierwszego wrażenia. Może być on zarówno pozytywny – efekt Galatei jak i może działać na naszą niekorzyść, co w psychologii nazywa się efektem Golema. Skoro wiadomo, że pierwsze wrażenie jest tak decydujące, to w interesie każdego kto chce poderwać kobietę powinno być zadbanie o to by wypaść w jej oczach jak najlepiej. Z kwestii oczywistych i najbardziej rzucających się w oczy należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na swój styl ubioru, perfumy i fryzurę. W dzisiejszych czasach jest ogromna różnorodność w kwestii doboru własnej garderoby. Jednak zazwyczaj mężczyźni o wyrazistym stylu jak np. punk, skinhead nie zwracają na siebie uwagi wśród kobiet, które ubierają się delikatnie i odwrotnie. Tak też warto zwrócić uwagę zarówno na to jaki styl samemu się nosi jak i osoba której uwagę chcemy na siebie zwróci, po to, by móc dodawać lekkie akcenty do swojego ubioru, której dla drugiej osoby będą bardziej znajome. Kobiety bardzo często zwracają uwagę na detale, tak też na pewno przykujesz wzrok, jeśli założysz jakąś rzemykową bransoletkę lub sygnet. Co do perfum i fryzury, najważniejsze jest to by o nich nie zapominać i by stanowiły razem ze stylem ubioru pełną całość.

Small talk

Small talk wydaje się nam czymś związanym ze środowiskiem pracy, ale tak naprawdę dobry small talk można bardzo szybko przemienić w świetny flirt. To ważne do zapamiętania, ponieważ mało kto ma na tyle odwagi aby podejść do nieznajomej kobiety i ją skomplementować. Często wydaje się być to wręcz sztywne i wymuszone na tyle, że zapada po tym niezręczna cisza a potem jeszcze bardziej niekomfortowa rozmowa. Naturalniej jest najpierw się z kimś zapoznać za pomocą lekkiego small talku a potem dopiero przejść do flirtu, bo nie brzmi to wtedy jak już sztandarowy przykład fatalnego podrywu „Bolało jak spadłaś z nieba?”. Zresztą wiele kobiet odbiera aż tak śmiałych facetów jako „playerów” czyli osoby, chcące się jedynie z dziewczyną zabawić i nie traktują ich wtedy na poważnie.

Co po pierwszym wrażeniu?

O ile pierwsze wrażenie to moment w którym powinieneś zabłysnąć zarówno prezencją jak i charakterem, to po nawiązaniu znajomości z kobietą, którą chcesz poderwać powinieneś dążyć do jak najlepszego poznania się – najlepiej na randce. Tutaj nie ma gotowych schematów, ponieważ jedna kobieta może lubić romantyczne pikniki a druga za coś ekstra uzna wypad na rolki lub na galę MMA. To co naprawdę się liczy na tym etapie to słuchanie tego co mówi kobieta i zapamiętywanie tego co lubi a czego nie, tak aby potem łatwiej można było wymyślić jakieś fajne spotkanie.

Podsumowanie

Jeśli chcesz poderwać dziewczynę to musisz przede wszystkim pokazać jej siebie i to w najlepszym wydaniu. Nie chodzi oczywiście o egocentryczne wychwalanie się własną osobą, a o dbanie o siebie i umiejętność przedstawienia się w najlepszym wydaniu. Na przełamanie pierwszych lodów bezpieczniej jest wybrać luźną rozmowę niż flirt w którym czujesz się niekomfortowo. Przepisu na idealną randkę nie znajdziesz nigdzie indziej niż w ustach obiektu Twoich westchnień. Nie bój się wyjść ze swojej strefy komfortu, po prostu podejdź i zagadaj.

źródło: sexmagia.pl